Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10251
Stary 06.06.2010, 20:55
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
dla SKWK chyba lepiej by bylo gdyby z calego D znikly krzeselka, barierki itp..
achh.. juz sobie wyobrazam dzicz po strzelonym golu cos ala Argentyna .. jak tlum ludzi zbiega na dol i rzuca sie na kraty i ploty.. widok niesamowity
temat wymian krzeselek mozemy zakonczyc
I 15 polamanych a stadion zamkniety dla kibicow. My zyjemy w Europie a tu sa troche inne standarty niz w Ameryce.
,
Odpowiedz cytując