Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24420
Stary 06.06.2010, 20:53
AYALA a myślisz że on by za darmo przyszedł do nas? ileż można zapłacić za wypożyczenie na 5 miesięcy? 100tys euro nie więcej!! uważasz że to duża kasa? A dzięki temu zyskamy czas na rozwiązanie sprawy w Fifa

maci0s a wiadomo ile chce jego menago? bo wiesz czasem lepiej troszkę dopłacić niż potem żałować.

ps Marcus święte słowa nasi działacze chcą oszczędzać na potęgę i nie widzą ile przez to tracą.
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 06.06.2010 o godz. 21:19.


Odpowiedz cytując