Jakie 3 mln

? Ludzie, ogarnijcie się....takie rzeczy nie w Wiśle. Chociaż chętnie bym to odszczekał jakbym miał dowód

. Cholernie szkoda Navasa, bo znów będziemy musieli szukac. A ten z Bałkanów to pewnie na testy przyjedzie?...czyli nici z bramkarza....eh