Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24417
Stary 06.06.2010, 20:49
Jakie 3 mln ? Ludzie, ogarnijcie się....takie rzeczy nie w Wiśle. Chociaż chętnie bym to odszczekał jakbym miał dowód. Cholernie szkoda Navasa, bo znów będziemy musieli szukac. A ten z Bałkanów to pewnie na testy przyjedzie?...czyli nici z bramkarza....eh
Odpowiedz cytując