SpoXsteR napisał(a):

dla SKWK chyba lepiej by bylo gdyby z calego D znikly krzeselka, barierki itp..
achh.. juz sobie wyobrazam dzicz po strzelonym golu cos ala Argentyna .. jak tlum ludzi zbiega na dol i rzuca sie na kraty i ploty.. widok niesamowity
temat wymian krzeselek mozemy zakonczyc
|
Jeszcze żeby miał kto te bramki strzelać, zostawmy to tak jak jest, a co klub czy miasto obchodzą kibice
