Wyświetl pojedynczy post
Sylwek1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10249
Stary 06.06.2010, 20:48
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
dla SKWK chyba lepiej by bylo gdyby z calego D znikly krzeselka, barierki itp..
achh.. juz sobie wyobrazam dzicz po strzelonym golu cos ala Argentyna .. jak tlum ludzi zbiega na dol i rzuca sie na kraty i ploty.. widok niesamowity
temat wymian krzeselek mozemy zakonczyc
Jeszcze żeby miał kto te bramki strzelać, zostawmy to tak jak jest, a co klub czy miasto obchodzą kibice
Odpowiedz cytując