Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krzesełka !!!
Banita
Od: 06.2010
Offline
#
24415
06.06.2010, 20:43
podobno mamy, aż 3 mln euro na transfery więc nie wiem czemu piszesz, że pieniędzy nie ma...
Krzesełka !!!
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Krzesełka !!!