Kluvi napisał(a):

|
ale oni są śmieszni wypożyczyć Navasa z klubu i już dogadać się później z Fifa by mógł grać od października u nas i po sprawie...
|
ale wypożyczenie
kosztuje a wielu pieniędzy na transfery nie ma niestety.Z drugiej jednak strony na puchary (15 lipca) powinien byc pewny bramkarz