Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10247
Stary 06.06.2010, 20:40
dla SKWK chyba lepiej by bylo gdyby z calego D znikly krzeselka, barierki itp..
achh.. juz sobie wyobrazam dzicz po strzelonym golu cos ala Argentyna .. jak tlum ludzi zbiega na dol i rzuca sie na kraty i ploty.. widok niesamowity
temat wymian krzeselek mozemy zakonczyc
Odpowiedz cytując