Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24410
Stary 06.06.2010, 20:26
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Nigdy nic takiego nie było, Cleber był w klubie kiedy transferowaliśmy Marcelo i to on go wygryzł ze składu.
W tym klubie nie zdają sobie sprawy że rozwalają jedyną formacje która prezentuje poziom europejski.
To już nie jest śmieszne, to jest żałosne. Tylko czekam z niecierpliwością aż spełni się moja przepowiednia i zarazem życzenie, czyli wielki napis na nowej trybunie stadionu "Cupiał won!"
Odpowiedz cytując