westersyl napisał(a):

Nigdy nic takiego nie było, Cleber był w klubie kiedy transferowaliśmy Marcelo i to on go wygryzł ze składu.
W tym klubie nie zdają sobie sprawy że rozwalają jedyną formacje która prezentuje poziom europejski.
|
To już nie jest śmieszne, to jest żałosne. Tylko czekam z niecierpliwością aż spełni się moja przepowiednia i zarazem życzenie, czyli wielki napis na nowej trybunie stadionu "Cupiał won!"