Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
vintage
Senior Member
Od: 02.2005
Offline
#
2412
06.06.2010, 20:20
skoro nie ma chętnych, to może ja odpowiem: z okazji święta Wojsk Obrony Przeciwchemicznej ;>
____________________________________________
również nic skomplikowanego - zapytam tylko o autora:
Ostatnio edytowane przez vintage : 07.06.2010 o godz. 09:35.
Prawdziwy bohater bawi się sam.
vintage
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do vintage
Znajdź inne posty napisane przez vintage