Cytat:
Informowaliśmy już kilka razy, że Wisła czyni starania o pozyskanie dwóch piłkarzy z Ruchu Chorzów. W tej chwili bliżej Krakowa jest Maciej Sadlok niż Artur Sobiech. Ten ostatni bardziej chce grać w Lechu i nikt w Wiśle nie będzie na siłę przekonywał go do zmiany decyzji, zwłaszcza że panuje tutaj przekonanie, że to piłkarz bardziej na "kiedyś", a nie na "już", a takiego napastnika szuka "Biała Gwiazda".
Z Sobiechem sytuacja różni się o tyle, że Wisła może bardzo potrzebować stopera. Wszystko dlatego, że coraz bliżej jest finalizacji transferu Arkadiusza Głowackiego do Trabzonsporu. Turcy mocno naciskają na Wisłę i widać, że bardzo chcą pozyskać kapitana "Białej Gwiazdy". Jeśli tak się ostatecznie stanie, to pozyskanie Artura Sobiecha może być nakazem chwili. Ktoś będzie musiał przecież bardzo szybko załatać dziurę po Głowackim.
|
Sorry za offa, ale ten Karcz jest naprawdę mocny
