Wyświetl pojedynczy post
wisl@k_TS
Senior Member
 
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24408
Stary 06.06.2010, 20:12
Cytat:
Informowaliśmy już kilka razy, że Wisła czyni starania o pozyskanie dwóch piłkarzy z Ruchu Chorzów. W tej chwili bliżej Krakowa jest Maciej Sadlok niż Artur Sobiech. Ten ostatni bardziej chce grać w Lechu i nikt w Wiśle nie będzie na siłę przekonywał go do zmiany decyzji, zwłaszcza że panuje tutaj przekonanie, że to piłkarz bardziej na "kiedyś", a nie na "już", a takiego napastnika szuka "Biała Gwiazda".
Z Sobiechem sytuacja różni się o tyle, że Wisła może bardzo potrzebować stopera. Wszystko dlatego, że coraz bliżej jest finalizacji transferu Arkadiusza Głowackiego do Trabzonsporu. Turcy mocno naciskają na Wisłę i widać, że bardzo chcą pozyskać kapitana "Białej Gwiazdy". Jeśli tak się ostatecznie stanie, to pozyskanie Artura Sobiecha może być nakazem chwili. Ktoś będzie musiał przecież bardzo szybko załatać dziurę po Głowackim.
Sorry za offa, ale ten Karcz jest naprawdę mocny
the end
Odpowiedz cytując