damian755 napisał(a):

|
Odchodzil Cleber tez byly glosy ze zawodnik nie do zastąpienie i co Marcelo dał rade Sadlok też da rade jak przyjdzie.
|
Nigdy nic takiego nie było, Cleber był w klubie kiedy transferowaliśmy Marcelo i to on go wygryzł ze składu.
W tym klubie nie zdają sobie sprawy że rozwalają jedyną formacje która prezentuje poziom europejski.