damian755 napisał(a):

|
Odchodzil Cleber tez byly glosy ze zawodnik nie do zastąpienie i co Marcelo dał rade Sadlok też da rade jak przyjdzie.
|
No właśnie... "jak przyjdzie". Ja sie obawiam, że Głowa pofrunie do Turcji a w jego miejsce nie sprowadzimy nikogo...