Wyświetl pojedynczy post
bebeto
Senior Member
 
 
Od: 01.2009
Skąd: KAZIMIERZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#530
Stary 06.06.2010, 19:01
matt_1906 napisał(a):Wyświetl post
Będę wrzucał rap klasyki polskiego podziemia. Tylko płyty ogólnie uznane jako pozycje obowiązkowe dla słuchacza rapu. Codziennie po płycie i kilka słów o niej.

Na początek klasyk przez duże K, przez wielu uważana za najlepszą płytę w polskim undergroundzie. Wydana w 2005 roku płyta już po premierze okrzyknięta zostałą klasykiem. Luz w nawijce Smarka idealnie uzupełniaja bity Kix'a.

Na potwierdzenie moich słów fragment recenzji która ukazała się nie długo po premierze: "Smark już od pierwszych minut pokazuje nam świetną technikę i obsypuje nas punchline'ami, a do tego napierdala swoje wersy z taką charyzmą, że mógłby nią obdarzyć chyba wszystkich bezpłciowych raperów w naszym kraju. Właśnie charyzma plus flow wyróżniają Smarka na tle milionów zajaranych Pezetem wanabeez, którzy stawiając jedynie na technikę zapominają, że rap to też muzyka i musi to jakoś brzmieć. Tematycznie nie ma tu nic wyszukanego, zresztą już po tytułach widać, że dostajemy standard. Ale nawet standard gdzie dostaniemy dobre linijki i bity może brzmieć zajebiście - i dokładnie tak jest w przypadku "Najebawszy"."

Smarki Smark/Kixnare/DJ Pysk - Najebawszy EP (Moda na Epke)



Kod:
01. Kawałek O Rapie (Oko Za Oko, Rym Za Ząb) 
02. Kawałek O Pieniądzach (8333 333 Euro) 
03. Kawałek O Miłości (Amyawy) 
04. Kawałek O Niczym Konkretnym (Dźwięki Stereo) ft. Smagalaz 
05. Kawałek O Ściemnianiu Panien (Po Pierwsze) ft. Emrat 
06. Kawałek O Wspomnieniach (Sweet Memorise) ft. Chociaż 
07. Kawałek O Życiu (Najebawszy Theme)
Kod:
http://www.sharingmatrix.com/file/7134361/Smarki_Pysk_Kixnare_-_Najebawszy_EP__2005_.rar
"...Czyżby? rymy są jak grzyby
Na polanie rosną same
Coś do dupy to zbieranie
Bo schylanie trudne jest
Wybieranie tych jadalnych bardzo żmudne jest..."

Trochę późno ta twoja "klasyka" się narodziła...
Smarki Smark... gratuluję...

Chciałeś No to masz Klasyka...

"...1997 rok, polski język teraz mam głos
stop, dokąd biegniesz, ej, ty stój
żywot znów ryzykujesz ty swój
twój styl zły, lecz przyszłości nie ma w nim
twój krok pokazujesz ty tym, czym
polska zalewana - to bracia Dalton
to Waszyngton, kamuflujesz swąd, won stąd..."
http://www.youtube.com/watch?v=iJ96ZzvyGDM
Odpowiedz cytując