Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24394
Stary 06.06.2010, 18:50
Noż ku.r.wa mać czy naprawdę nigdy się nie nauczycie gdzie się co pisze. Macie swoje tajne informację OK ale piszcie o tym w Gdybym był bogaty czyli transferowe s-f a nie tu
Odpowiedz cytując