Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10243
Stary 06.06.2010, 18:40
Bolek '80 napisał(a):Wyświetl post
no jak nie dziwne, jak dziwne..

ten montaż krzesełek owiany jest jakąś tajemnicą i coś czuję, że udział w spisku biorą wszystkie Wiślackie serwisy

ja widzę dwa powody:

- krzesełka pewnie wyglądają tragicznie, dlatego nie ma galerii, aby nas kibiców nie denerwować.
- zostało coś spierniczonego i np. nie zgadzają się kolorystycznie lub coś.
To ja Ci podam trzeci, jedyny prawdziwy. Nazywa się "długi weekend". Stąd nawet etatowi pracownicy biura prasowego nie cykali fotek - zapewne od czwartku nikogo z nich tam nie było.
Od nas fotograf był bodajże w środę, tego dnia późnym popołudniem, już po jego wizycie, zamontowano jedno krzesełko.
W poniedziałek na pewno posypie się sporo zdjęć.
Odpowiedz cytując