Bolek '80 napisał(a):

no jak nie dziwne, jak dziwne..
ten montaż krzesełek owiany jest jakąś tajemnicą i coś czuję, że udział w spisku biorą wszystkie Wiślackie serwisy 
ja widzę dwa powody:
- krzesełka pewnie wyglądają tragicznie, dlatego nie ma galerii, aby nas kibiców nie denerwować.
- zostało coś spierniczonego i np. nie zgadzają się kolorystycznie lub coś.
|
To ja Ci podam trzeci, jedyny prawdziwy. Nazywa się "długi weekend". Stąd nawet etatowi pracownicy biura prasowego nie cykali fotek - zapewne od czwartku nikogo z nich tam nie było.
Od nas fotograf był bodajże w środę, tego dnia późnym popołudniem, już po jego wizycie, zamontowano jedno krzesełko.
W poniedziałek na pewno posypie się sporo zdjęć.