Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
Od: 05.2005
Offline
#
24392
06.06.2010, 18:19
wojtole14
napisał(a):
Wrócił Mateusz Kowalski, Peter Singlar i Łukasz Garguła po kontuzji. Spokojnie, wcale to nie wygląda tak, że nagle nie ma kim grać.
Nie no super - pewno ich przedstawia na konferencji prasowej jako 3 transfery
Bekas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bekas
Znajdź inne posty napisane przez Bekas