Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
24391
06.06.2010, 18:14
Wasiu: W jakim sierpniu
? Właśnie jeśli nie chcemy dostać od jakiejś "potęgi" to musimy wzmocnić się teraz...proste jak budowa cepa bojowego w średniowieczu...
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS