Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24390
Stary 06.06.2010, 18:13
o zgrozo myslałem, że Głowa jednak zostanie, szkoda, naprawdę szkoda, w tej sytuacji oczekuje na jego miejsce Sadloka lub Glika, to jest poważne osłabienie,więc wzmocnienie musi byc poważne, nie jakieś pół środki w stylu darmowego grajka z Bałkanów, itp
jeśli Lech zgarnie Sadloka a my stracimy Głowę, to jestesmy w wielkiej d...
Odpowiedz cytując