|
o zgrozo myslałem, że Głowa jednak zostanie, szkoda, naprawdę szkoda, w tej sytuacji oczekuje na jego miejsce Sadloka lub Glika, to jest poważne osłabienie,więc wzmocnienie musi byc poważne, nie jakieś pół środki w stylu darmowego grajka z Bałkanów, itp
jeśli Lech zgarnie Sadloka a my stracimy Głowę, to jestesmy w wielkiej d...
|