Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24387
Stary 06.06.2010, 18:09
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Warto zwrócić uwagę na fakt, że Diazowi stosunkowo niedługo kończy się kontrakt, więc albo go należy sprzedać albo podpisać nowa umowę. Ponadto mam nadzieję, że nasi transferowi decydenci mają na uwadze fakt, iż ,,świeża krew", to nie jest pojęcie tożsame ze sprowadzanie wyłącznie młodych piłkarzy. Inter Mediolan pokazał, co znaczy mieć zespół złożony z doświadczonych, ale żądnych sukcesu piłkarzy. Powinny być zachowane odpowiedni proporcje, gdyż klub musi zarabiać na transferach. Nie jest wskazana taka polityka transferowa, którą prowadzi Rutkowski w Amice, gdyż on graczy po 28 roku życia w ogóle nie bierze pod uwagę jeśli chodzi o transfer do klubu.
No niedługo będziemy brnęli w kierunku klubu z Mediolanu, ale AC Milanu.

Odpowiedz cytując