Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24385
Stary 06.06.2010, 18:05
Warto zwrócić uwagę na fakt, że Diazowi stosunkowo niedługo kończy się kontrakt, więc albo go należy sprzedać albo podpisać nowa umowę. Ponadto mam nadzieję, że nasi transferowi decydenci mają na uwadze fakt, iż ,,świeża krew", to nie jest pojęcie tożsame ze sprowadzaniem wyłącznie młodych piłkarzy. Inter Mediolan pokazał, co znaczy posiadać zespół złożony z doświadczonych, ale żądnych sukcesu piłkarzy. Powinny być zachowane odpowiednie proporcje, gdyż klub musi zarabiać na transferach. Nie jest wskazana taka polityka transferowa, którą prowadzi Rutkowski w Amice, gdyż on graczy po 28 roku życia w ogóle nie bierze pod uwagę jeśli chodzi o transfer do klubu. Zgodzę się z tym, że odchodzą piłkarzy, którzy grali dobrze i nie zawiedli w tym sezonie, ale przecież właśnie dlatego dostali oferty z zagranicy. Rzadko się zdarza, że ktoś kupi zawodnika będącego pod formą. Aczkolwiek my z Christovem podjęliśmy ryzyko wypożyczenia, co kosztowało prawie tyle kasy ile Wisła zarobiła na Ćwielongu.
Ostatnio edytowane przez tormenthor : 06.06.2010 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując