Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24384
Stary 06.06.2010, 18:04
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tak, "uspokajajcie" się tak dalej...Szczególnie Kowalskim, wielką gwiazdą ligi...

Dobrze, dość ironii. Owszem, każdego można sprzedać, ale pod określonymi warunkami, wśród których sprowadzenie naprawdę wartościowych następców i wzmocnienie kadry musi być priorytetem.

Że niby jest gorszy od Jopa? Bo chyba brniemy w tym kierunku. Odszedł Alvarez to mamy znów Singlara, Odszedł Ba jest Garguła, odszedł Jop wrócił Kowalski. Moim zdaniem Wisła 'wzmocniła się' na każdej pozycji poza środkiem pomocy, bo Garguła jest wielką niewiadomą.

Odpowiedz cytując