Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5396
Stary 06.06.2010, 18:01
[QUOTE=WalkerLukeTS;909739]Karlos: to takie marzenia ,s-f totalne...

oj tam... z Reguly to ja jestem realista ale od czasu do czasu wyobraznia mnie ponosi. No ale przeciez kto powiedzial ze marzenia sie nie spelniaja?
Odpowiedz cytując