Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5396
06.06.2010, 18:01
[QUOTE=WalkerLukeTS;909739]Karlos: to takie marzenia ,s-f totalne...
oj tam... z Reguly to ja jestem realista ale od czasu do czasu wyobraznia mnie ponosi. No ale przeciez kto powiedzial ze marzenia sie nie spelniaja?
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos