Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
5393
06.06.2010, 17:59
Karlos: to takie marzenia ,s-f totalne...
Kordel_Walker: 3mln Euro
? Chłopie...to jakaś ściema była, bankowo tyle nie wyda...dobrze by było jakby 1 mln wydał......pozdrawiam
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS