Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
 
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5390
Stary 06.06.2010, 17:56
Karlos napisał(a):Wyświetl post
No z tym tylko ze Dejan ma kontrakt do 2012r. i bylo by trzeba wylozyc za niego w najlepszym przypadku jakies z 1.5mln Euro
w zimie był wyceniany na 850 tys euro)
Odpowiedz cytując