Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
ZNAMEK
Member
Od: 09.2004
Skąd: WARSZAWA
Offline
#
5390
06.06.2010, 17:56
Karlos
napisał(a):
No z tym tylko ze Dejan ma kontrakt do 2012r. i bylo by trzeba wylozyc za niego w najlepszym przypadku jakies z 1.5mln Euro
w zimie był wyceniany na 850 tys euro
)
ZNAMEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ZNAMEK
Znajdź inne posty napisane przez ZNAMEK