Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Karlos
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
5389
06.06.2010, 17:55
Donki
napisał(a):
A i co to bedzie ta niespodzinka ?
No z tym tylko ze Dejan ma kontrakt do 2012r. i bylo by trzeba wylozyc za niego w najlepszym przypadku jakies z 1.5mln Euro
Karlos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Karlos
Znajdź inne posty napisane przez Karlos