Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24381
Stary 06.06.2010, 17:55
WalkerLukeTS napisał(a):Wyświetl post
Ale nie może być tak ze ta "świeża" krew jest bardziej zatęchła od tej którą mamy. Jak dla mnie musi zostać Sobol, a odejście Diaza negocjowac od conajmniej 1,5 mln w górę...Bo inaczej dziękujemy. Gdzie my drugiego takiego Juniora znajdziemy? Tym bardziej że już odszedł Alvarez i Ba. Na razie to my się osłabiamy. Nie wróży to dobrze przed natępnym sezonem i pucharami. Cholera, zostało jakieś półtorej miesiąca przed LE a nasz kadra jest w rozsypce...oj Basałaj musi to poukładać...
Wrócił Mateusz Kowalski, Peter Singlar i Łukasz Garguła po kontuzji. Spokojnie, wcale to nie wygląda tak, że nagle nie ma kim grać.

Odpowiedz cytując