Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
5387
06.06.2010, 17:46
Donki: nie do mnie pytanie. Ale jeśli to miałby być Lekić to czemu nie?
Swoją droga niespodzianką nie może być Cissokho bo nie Ty jeden strzeliłbyś focha
Szkoda Głowy....naprawdę szkoda....;(
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS