Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5382
Stary 06.06.2010, 17:28
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
maci0s i zbymak mogli byście przedstawić jasno w punktach jakie macie informacje?
np:
1. W poniedziałek zostanie przedstawiony Basałaj
2. Jest oferta dla Głowy, Trabzon daje..., Wisła chce ...
3. Wpłynęła oferta dla Diaza od ... na kwote ...
4. ....itd
ad 1 Tak
ad2 Oferta ciągle była podwyższana... Jeśli tak jak pisał kibic wisły Głowa odejdzie to musiało sie rozbić najmniej o 1,5mln euro bo ostatnia była na 1,350... Wisła chciała 1,650 mln

ad3 Wpłyneła od...?... na kwotę 800 tys euro

ad4... ?
Odpowiedz cytując