Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Faitmen
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
24376
06.06.2010, 16:36
Orientuje sie ktoś może, czy jest w Wiśle jakiś temat przyjścia Żewłakowa... Bo słyszałem to gdzieś, ale nigdzie potwierdzenia tego nie mogę znaleźć?
Faitmen
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Faitmen
Znajdź inne posty napisane przez Faitmen