Wyświetl pojedynczy post
maci0s
Banita
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5371
Stary 06.06.2010, 16:26
Pisałem juz o tym kilka razy ze trazbon sie uparł i podnosił oferty kilka razy... ( tego posta chyba mi usuneli z tego co pamiętam...)

No wiec... Trazbon dawał 1,300 mln euro a Wisła chciała 1,650... jak podbili do 1,500 to myśle ze Wisła mogła sie zdecydowac...
Sam głowacki na dzien dobry dostał 2,5 raza więcej niż w Wiśle ma... a to dla niego ostatni moment zeby dorobic na emeryture...
Ale żadnej informacji że już transfer klepnięty nie mam
Odpowiedz cytując