Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
volasTSW
Member
Od: 07.2009
Skąd: Chrzanów
Offline
#
5369
06.06.2010, 16:25
a może wiecie coś o Sadloku, bo jak Głowa może odejsc...gadajcie co wiecie;D
''...Ale każdy ma prawo wymagać od was ambitnej i nieustępliwej walki.."
-
Henryk Reyman
AVE WISŁA!
volasTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do volasTSW
Znajdź inne posty napisane przez volasTSW