Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5361
Stary 06.06.2010, 16:00
Nadeszły takie czasy, że ludzie już nie podniecają się tym co napisze Fakt czy SE. Teraz są czasy zbymaka i maci0sa... Nie wiem po co robicie sobie jakąkolwiek nadzieję i wierzycie w to co oni piszą. Ja osobiście wolę poczekać na oficjalne wiadomości niż później być zawiedziony tym, że Wisła kogoś nie kupiła a zbymak o nim pisał na forum...
Odpowiedz cytując