Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
Od: 06.2010
Offline
#
24373
06.06.2010, 15:28
kibicwisly1906: jak juz zacząłeś to dokończ. Co znaczy nie koniec odpływu krwi? Kto jeszcze ma odejść
? Jeśli o mnie chodzi to dla mnie najwazniejsze zeby wlasnie trzon druzyny został
WalkerLukeTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WalkerLukeTS
Znajdź inne posty napisane przez WalkerLukeTS