Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10242
Stary 06.06.2010, 14:34







saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
No niestety ale slonce zrobilo swoje, a na wymiane na nowe nie ma co liczyc bo sa prawie nowe.
Sytuacja wygląda tak jak na zdjęciu z 4. kamerki (nowe krzesełka w rogu po prawej u góry). To na nowych trybunach są jaśniejsze krzesełka, a słońce wcale nie wytrawiło tak tych krzesełek na E i D bo są pod dachem i dodatkowo są strasznie brudne
Odpowiedz cytując