saklak1906 napisał(a):

|
No niestety ale slonce zrobilo swoje, a na wymiane na nowe nie ma co liczyc bo sa prawie nowe.
|
Sytuacja wygląda tak jak na zdjęciu z 4. kamerki (nowe krzesełka w rogu po prawej u góry). To na nowych trybunach są jaśniejsze krzesełka, a słońce wcale nie wytrawiło tak tych krzesełek na E i D bo są pod dachem i dodatkowo są strasznie brudne