JEDREK76 napisał(a):

Framat
Ten typ tak ma. To nie pierwszy przykład kiedy tłumaczy sobie wszystko tak aby było dopasowane dla jego możliwości poznawczych. Ot taki wybiórczy model. Z tego co pamiętam to parady gejów i lesbijek (które takiego obrońcę i admiratora mają w użytkowniku AS82), szczególnie zagranicą lubiły się przebierać w stroje zakonnic i kapłanów katolickich profanując przy okazji Hostię. Może ASowi82 o takich "katolików" chodziło
|
No tak mam ,że parady równości nie maja dla mnie znaczenia i je toleruje,natomiast mniej toleruje jakies neo-faszystowskie ścierwo ,którego sadze w Polsce nie powinno być po doświadczeniach II WŚ ,obozach koncentracyjnych i wszystkiego czego ten kraj przeszedł. Pozatym tak sobie myśle ,że ci wszyscy "prawdziwi Polacy" sa silni jak idą bić słabszego ,a jakby trzeba realnie bronić czy przelać krew za ojczyzne to pierwsi by spier*alali