|
ale macie problemy. chyba wiekszosc z was nie pamieta starego stadionu ze starym oswietleniem ,ktore sie walilo. laweczki ( gdzie nie gdzie brakujace, bo przeciesz czyms trzeba bylo sie bic ) z popekanym betonem, laskoczaca trawa po kostkach jak kto woli to i lydkach. padajacym deszczu i sniegu na leb i przede wszystkim z milicjantami na stadionie z bronia w gotowosci :/ w tedy to kazdy w marzeniach mial ten "brzydki" stadion ze skladanymi krzeselkami, z ubikacjami ( tutaj jeszcze nie na wszystkich trybunach sie zmienilo ), z telebimem, z oswietleniem, ktore nie spadnie na glowe, z podgrzewana murawa i kazdy snil o wielkiej Wisle. w tedy liczyla sie Wisla i dzisiaj tez tak jest, ale wam nie pasuje odcien krzeselek.
przyjdzie kilkanascie tysiedzy ludzi, bedzie mecz i nikt nie bedzie sie zastanawial, ze krzeselko ma inny odcien. wyjdzie na spacer, bo pogoda ladna, a od jutra ma znowu padac. przestancie nazekac na stadion. nie jest idealny, ale jest nowy, moze opozniony, ale przeciesz mogla byc nadal komuna i stary stadion...
Wola Duchacka Na Zawsze Wiślacka !!!
|