AS82 napisał(a):

Szczegolnie ten szacunek widać ,jak katolicy atakuja parady rownosci i krzyczą np. "Pedały do gazu"
|
mylisz pewne rzeczy. Nie widziałem nigdy, zeby jakiś biskup czy siostry zakonne Słożebniczek Ducha Świetego atakowały paradę gejów i lesbijek...
Jako że katolicy (przynajmniej deklaratywnie) to większość naszego społeczeństwa, to katolików można oskarzyć o wszystko: nawet o organizowanie parad "równości"
