Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7519
Stary 06.06.2010, 14:01
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Szczegolnie ten szacunek widać ,jak katolicy atakuja parady rownosci i krzyczą np. "Pedały do gazu"
mylisz pewne rzeczy. Nie widziałem nigdy, zeby jakiś biskup czy siostry zakonne Słożebniczek Ducha Świetego atakowały paradę gejów i lesbijek...
Jako że katolicy (przynajmniej deklaratywnie) to większość naszego społeczeństwa, to katolików można oskarzyć o wszystko: nawet o organizowanie parad "równości"
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....