Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7518
Stary 06.06.2010, 13:56
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post

Piszesz w ten sposób o relikwiach św. Stanisława. Pisząc tak bluźnisz. Nikt nie każe Ci wierzyć w Ich działanie, ale szacunek dla Wiary innych byłby wymagany, jeśli domagasz się aby inni traktowali Ciebie także z szacunkiem.
Szczegolnie ten szacunek widać ,jak katolicy atakuja parady rownosci i krzyczą np. "Pedały do gazu"