JEDREK76 napisał(a):

Piszesz w ten sposób o relikwiach św. Stanisława. Pisząc tak bluźnisz. Nikt nie każe Ci wierzyć w Ich działanie, ale szacunek dla Wiary innych byłby wymagany, jeśli domagasz się aby inni traktowali Ciebie także z szacunkiem.
|
Szczegolnie ten szacunek widać ,jak katolicy atakuja parady rownosci i krzyczą np. "Pedały do gazu"
