Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
SKMK_TSWK
Junior Member
Od: 03.2010
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
10235
06.06.2010, 13:53
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia z kamerki nr1 i kamerki nr 4 ?
SKMK_TSWK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SKMK_TSWK
Znajdź inne posty napisane przez SKMK_TSWK