Bolek '80 napisał(a):

piszesz - przestańcie narzekać, a sam pytasz się o to o czym właśnie piszemy! nie ma żadnych fotek z montowania krzesełek, czyli kolorystyka ewidentnie jest pewnie zwalona, dlatego nikt nie publikuje fotek, aby nie wybuchła już teraz burza!
tylko dopiero po rozłożeniu wszystkich pojawią się zdjęcia i wtedy ewentualnie protesty (SKWK i TWSD) nic nie dadzą, prezydent postawi na swoim ;/
|
Człowieku wejdz sobie na strone SKWK tam jest zdejcie krzesełek a nie pisz że cos jest zawalone !!