Bolek '80 napisał(a):

nie ma żadnych fotek z montowania krzesełek, czyli kolorystyka ewidentnie jest pewnie zwalona, dlatego nikt nie publikuje fotek, aby nie wybuchła już teraz burza!
|
Najpierw maja wywiercic otwory pod kolki, jak to skoncza robic to zabiora sie za montowanie. Wiec nie siej paniki