Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10230
Stary 06.06.2010, 13:18
Bolek '80 napisał(a):Wyświetl post
nie ma żadnych fotek z montowania krzesełek, czyli kolorystyka ewidentnie jest pewnie zwalona, dlatego nikt nie publikuje fotek, aby nie wybuchła już teraz burza!
Najpierw maja wywiercic otwory pod kolki, jak to skoncza robic to zabiora sie za montowanie. Wiec nie siej paniki
,
Odpowiedz cytując