Wyświetl pojedynczy post
Bolek '80
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10225
Stary 06.06.2010, 12:56
no jak nie dziwne, jak dziwne..

ten montaż krzesełek owiany jest jakąś tajemnicą i coś czuję, że udział w spisku biorą wszystkie Wiślackie serwisy

ja widzę dwa powody:

- krzesełka pewnie wyglądają tragicznie, dlatego nie ma galerii, aby nas kibiców nie denerwować.
- zostało coś spierniczonego i np. nie zgadzają się kolorystycznie lub coś.
Odpowiedz cytując