Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5613
Stary 06.06.2010, 12:38
cisse1906 napisał(a):Wyświetl post
A na takiej podstawie, że wszyscy ucieszeni, podbiegli pogratulować, klepią po plecach. W Wiśle jakoś mu tak nie gratulowali. Jeżeli atmosfera w szatni nie poprawi się i Kiro nie będzie czuł się dobrze to wątpię, że będzie dobrze grał.
I nie chodzi mi o to, że Kiro się nie cieszył, bo się cieszył. Chodzi o reakcje kolegów z drużyny.
Wez sobie zobacz bramki Kirma w tym sezonie, jakos wszyscy mu gratulowali. Nie szukaj problemow tam gdzie ich nie ma.
Odpowiedz cytując