Wyświetl pojedynczy post
Luu...
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: co? kto? ja!?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10220
Stary 06.06.2010, 12:07
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Ale Kuba jak, jak masz zabudowane narożniki? Ktoś będzie miał wchodzić na C, schodzić na dół i wchodzić znow na górę? Weeeź ... Jesteśmy w czarnej dupie z sektorem D, a te schody co foty się tu pojawiły to tylko dowód tego. D to trybuna bliźniacza do E a jak wyglądają?

Wcześniej niż we wrześniu nie zagramy u siebie, nie ma opcji.


ale przecież z boku trybuny te "dziury" zostają ?
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując