Wyświetl pojedynczy post
Bolek '80
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5245
Stary 06.06.2010, 11:58
labtec napisał(a):Wyświetl post
nie dosc ze Słoniu ma mocne i chore teksty na plycie ' chore melodie' to jeszcze widze na antenie jakiegos radyjka opowiada o swoich marzeniach ;-).

Przy**ani są pozytywnie oby dwoje.



http://www.youtube.com/watch?v=HLYnA...os=cMxfZWlWYFI - stare, ale nadal aktualne jak tak ogladam czasem Familiade
jeśli kogoś bawią tacy prostacy jak Ci udzielający się w wyżej wymienionym filmiku, to albo jest po podstawówce, ewentualnie gimnazjum.. bo wątpię, aby coś więcej sobą prezentował! albo jest dresikiem i zamiast kropki na końcu zdania używa słowa "kur$#a".


Zdecydowanie filmik nie śmieszny, wręcz prostacki, o dwóch pajacach przed kompem, którzy gadają od rzeczy, nie umieją skleić jednego porządnego zdania... zmarnowane 4 minuty życia!

Adie
Odpowiedz cytując