labtec napisał(a):

nie dosc ze Słoniu ma mocne i chore teksty na plycie ' chore melodie' to jeszcze widze na antenie jakiegos radyjka opowiada o swoich marzeniach ;-).
Przy**ani są pozytywnie oby dwoje.
http://www.youtube.com/watch?v=HLYnA...os=cMxfZWlWYFI - stare, ale nadal aktualne jak tak ogladam czasem Familiade
|
jeśli kogoś bawią tacy prostacy jak Ci udzielający się w wyżej wymienionym filmiku, to albo jest po podstawówce, ewentualnie gimnazjum.. bo wątpię, aby coś więcej sobą prezentował! albo jest dresikiem i zamiast kropki na końcu zdania używa słowa "kur$#a".
Zdecydowanie filmik nie śmieszny, wręcz prostacki, o dwóch pajacach przed kompem, którzy gadają od rzeczy, nie umieją skleić jednego porządnego zdania... zmarnowane 4 minuty życia!
Adie