Daja`n napisał(a):

|
Jak czytam te wasze żale że to jest brzydkie a to nie ładne to szlak mnie trafia.A nie przeszkadza wam to że krzesełka będą nie podgrzewane i bez obić skórzanych?!To nie teatr tylko stadion!
|
Stadion... budowany za ponad PÓŁ MILIARDA złotych!