Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10216
Stary 06.06.2010, 10:08
Daja`n napisał(a):Wyświetl post
Jak czytam te wasze żale że to jest brzydkie a to nie ładne to szlak mnie trafia.A nie przeszkadza wam to że krzesełka będą nie podgrzewane i bez obić skórzanych?!To nie teatr tylko stadion!
Stadion... budowany za ponad PÓŁ MILIARDA złotych!
Odpowiedz cytując