Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10214
Stary 06.06.2010, 10:03
Jak czytam te wasze żale że to jest brzydkie a to nie ładne to szlak mnie trafia.A nie przeszkadza wam to że krzesełka będą nie podgrzewane i bez obić skórzanych?!To nie teatr tylko stadion!
Odpowiedz cytując