Wyświetl pojedynczy post
WalkerLukeTS
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5346
Stary 06.06.2010, 09:59
Chęć zatrudnienia takich graczy jak ten Bandalovski to ja rozumiem. Mam nadzieję, że się uda. W kkoćnu będzie za darmo. A tak poważnie to wszystko przemawia za nim. Młody, reprezentant kraju, dobre statystyki ( 21 meczów, 2 gole w ubiegłym sezonie) no i był w Feyenoordzie. Znaczy że coś chłopak potrafi. Jestem ZA, chyba po raz pierwszy tego okienka....
Odpowiedz cytując