Pan Jotka napisał(a):

|
Gdyby stal trzymająca dach była czerwona to pasowałoby do wszytskich dachów. A tak wszystko czerwone, a w środku niebieskie żelastwo. Ogólnie to nie wiem jakim cudem oni chcą oddac ten stadion do użytku w lipcu.
|
O gustach się nie dyskutuje, ale wybacz. Gdyby to co jest niebieskie było czerwone to dopiero byłaby masakra. Stadion z kopca wygladałby jak remiza strazacka lub strazacki poligon. Niebieski jest ok, ale jak już wspomniałem, pewnie ile wypowiedzi tyle kolorów.