Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
kuba126
Member
Od: 09.2005
Offline
#
10205
06.06.2010, 09:12
Panowie od jutra zaczynamy montaż drzwi na starej C, takze jak bede miał jakies ciekawostki to sie bede dzielił
kuba126
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba126
Znajdź inne posty napisane przez kuba126